Dlaczego my?

1. Wysoka jakość proponowanych kursów

Kadra pracująca w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie to przykład na to, że profesjonalizm połączony z pasją przynosi najlepsze rezultaty w nauczaniu. Nasi wykładowcy nie są przypadkowymi ludźmi. Zatrudniamy wyłącznie pracowników o najwyższych kwalifikacjach i z dużym doświadczeniem.

2. Różnorodna oferta kursów i form doskonalenia zawodowego

Spośród naszej oferty, uczestnicy mają do wyboru m.in. szkolenia dla przedszkoli, szkolenia rad pedagogicznych, szkolenia idywidualne dla szkół oraz kursy dla nauczycieli.

3. Kwalifikacje zapewniające lepszą pozycję na rynku pracy

W związku z pogarszającą się sytuacją finansową w oświacie wciąż rośnie liczba likwidowanych placówek. Dzięki naszym kursom i szkoleniom możesz wzmocnić swoją pozycję na rynku pracy. Na Twoją korzyść przemawiać będą wysokie kompetencje oraz rozbudowane umiejętności pedagogiczne. Wszystko to, potwierdzone formalnie odpowiednimi szkoleniami, pozwoli Ci uniknąć fali zwolnień, z którą borykają się placówki oświatowe.

4. Doświadczenie

Od początku istnienia Ośrodka, kwalifikacje podniosło aż 1200 nauczycieli. Przeszkolenie tak licznej grupy pracowników oświaty pomogło nam zrozumieć Państwa potrzeby. Jesteśmy w stanie zaprojektować i przeprowadzić każdy kurs, dostosowując go do Państwa preferencji.

5. Oferta zgodna z wymogami Ministerstwa Edukacji Narodowej

Wszystkie kursy kwalifikacyjne oraz formy doskonalenia zawodowego spełniają wymogi Ministerstwa Edukacji Narodowej. Przeprowadzane są według ramowych programów nauczania, co gwarantuje Państwu opanowanie treści wymaganych we wszystkich placówkach oświatowych.

6. Dogodny system kształcenia

Uczestnictwo w organizowanych przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli  w Olsztynie kursach kwalifikacyjnych nie koliduje z Państwa pracą zawodową. Zajęcia odbywają się średnio dwa razy w miesiącu, w soboty i niedziele. Istnieje możliwość dopasowania terminów i częstotliwości zjazdów do potrzeb grupy.

7. Przydatne materiały szkoleniowe

Podczas wszystkich zajęć otrzymują Państwo niezbędne materiały, ułatwiające przyswajanie i zapamiętywanie przekazywanych treści.

8. 17 lat na rynku

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie istnieje od 1998 roku. W chwili rozpoczęcia działalności był jedną z pierwszych placówek tego typu w województwie warmińsko-mazurskim. Lata pracy z kadrą oświatową pozwoliły nam poznać Państwa potrzeby i dostować do nich nasze kursy i formy doskonalenia zawodowego.

9. Bezstresowa rekrutacja

O zakwalifikowaniu na kursy decyduje jedynie kolejność zgłoszeń. Dzięki temu unikają Państwo egzaminów wstępnych i stresujących rozmów kwalifikacyjnych. Wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy i wysłać go do Ośrodka, wybierając formę najwygodniejszą dla Państwa: faks, mail, list polecony.

10. Sprawna obsługa administracyjna

Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno w ciągu tygodnia (sekretariat czynny jest codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-16.00), jak również podczas zjazdów. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i wystawiać na bieżąco zaświadczenia.

 Dlaczego warto
nam zaufać?

Więcej

tl_files/basic/temp/ww-second.png

Istniejemy od 1998 roku. Do tej pory z oferty Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie skorzystało ponad 1200 osób.

1

tl_files/basic/temp/ww-third.png

Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby zarówno uczestników kursów jak i w potrzeby całych rad pedagogicznych.

2

tl_files/basic/temp/ww-fourth.png

Nasza kadra to idealna mieszanka doświadczenia, pasji, nowoczesności i najwyższych kompetencji.

3