Doskonalenie zawodowe

Jak każdy, rozsądny nauczyciel wiesz, że studia pedagogiczne to tylko fundament Twojej kariery. Wbrew błędnej opinii w nauczaniu nie wystarczy tylko serce do zawodu, choć jest to bardzo ważne. Bez odpowiednich kwalifikacji, nie tylko merytorycznych, ale i osobistych, drzwi szkół pozostaną zamknięte.

Praca w placówkach oświaty szybko weryfikuje kompetencje pedagogów. Tym bardziej teraz, kiedy szkoły likwidowane są na potęgę, a etaty redukowane. Dyrektorom ośrodków oświaty potrzebna jest wszechstronnie wyspecjalizowana kadra, dobry nauczyciel jest w cenie. Czy jesteś jednym z nich? Z pewnością. Co do tego nie mamy wątpliwości, ale Ty też nie możesz spocząć na laurach. Możesz być jeszcze lepszy, podnieść swoją wartość, zainwestować w przyszłość. Wreszcie możesz ustanawiać nowe standardy kształcenia

Nasz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie ma dla Ciebie – profesjonalisty – propozycję. Doskonalenie zawodowe nauczycieli wyniesie Cię na szerokie wody. Przeniesie Cię na wyższy poziom kompetencji administracyjnych, dydaktycznych, metodycznych, psychologicznych i komunikacyjnych.

Do dyspozycji masz różne szkolenia dla nauczycieli. Proponujemy formy kształcenia ustawicznego obejmujące inne obszary wiedzy i rozwijające odmienne umiejętności. Nie musisz poprzestać tylko na jednej z nich. Im szersze kompetencje zdobędziesz, tym mocniejsza będzie Twoja pozycja na rynku pracy.

Dlaczego warto
nam zaufać?

Więcej

tl_files/basic/temp/ww-second.png

Istniejemy od 1998 roku. Do tej pory z oferty Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie skorzystało ponad 1200 osób.

1

tl_files/basic/temp/ww-third.png

Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby zarówno uczestników kursów jak i w potrzeby całych rad pedagogicznych.

2

tl_files/basic/temp/ww-fourth.png

Nasza kadra to idealna mieszanka doświadczenia, pasji, nowoczesności i najwyższych kompetencji.

3