Nasza kadra

Jesteś związany z oświatą, więc na pewno wiesz, jak ważny w procesie efektywnego kształcenia jest nauczyciel. To on wskazuje kierunek działań i jest siłą napędową grupy. By jego praca przyniosła pozytywne skutki, musi on być też partnerem i trenerem, bezbłędnie wyczuwać potrzeby słuchaczy i szybko reagować na stawiane mu oczekiwania.

My także dobrze to wiemy, dlatego ze strony naszej kadry możesz spodziewać się profesjonalnej komunikacji, ciekawej formy zajęć i wysokiej jakości szkolenia, wykraczającego poza samą tylko dydaktykę.

Wykładowcy z wieloletnim stażem

Nasz zespół trenerski stanowią cenieni w środowisku specjaliści, którzy na rynku edukacyjnym działają nie od dzisiaj. Wśród nich są czynni wykładowcy i pracownicy naukowi uniwersytetów, dyrektorzy szkół, a nawet szkoleniowcy pracujący dla ogólnopolskich korporacji. To ludzie, którzy na co dzień przekazują swoją wiedzę innym. Wszystkich charakteryzuje imponujący życiorys zawodowy, rozbudowane kompetencje pedagogiczne i szkoleniowe, i jednocześnie nowoczesne spojrzenie na kwestie kształcenia. Nasz zespół to zatem doskonała mieszanka wiedzy i pasji, która może zaowocować szeregiem korzyści dla Ciebie.

Sprawdzony model kształcenia

W czym tkwi tajemnica sukcesu? Wykładowcy, z którymi spotkasz się podczas szkoleń, opierają się wyłącznie na sprawdzonym modelu kształcenia. Nie eksperymentują, bo wszystkich kursantów traktują poważnie. Jasno definiują cele, skutecznie motywują i z sukcesem łączą zajęcia warsztatowe oraz teoretyczne, umożliwiając słuchaczom kompleksowe zapoznanie się z tematem. Przekazują zawsze precyzyjne informacje, zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej. Doskonale znają specyfikę zagadnień, które poruszają. Są merytorycznymi ekspertami, którzy w jasny i przejrzysty sposób przekazują swoją wiedzę.

Jeśli więc zastanawiasz się, komu powierzyć rozbudowę Twoich kompetencji, nie zwlekaj dłużej. Postaw na specjalistów, którzy znają się na tym, co robią. Rozpocznij szkolenie pod okiem prawdziwych fachowców. 

 

 

Dlaczego warto
nam zaufać?

Więcej

tl_files/basic/temp/ww-second.png

Istniejemy od 1998 roku. Do tej pory z oferty Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie skorzystało ponad 1200 osób.

1

tl_files/basic/temp/ww-third.png

Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby zarówno uczestników kursów jak i w potrzeby całych rad pedagogicznych.

2

tl_files/basic/temp/ww-fourth.png

Nasza kadra to idealna mieszanka doświadczenia, pasji, nowoczesności i najwyższych kompetencji.

3