O ośrodku

Czy wiesz, że?

ponad 1200 - tyle osób skorzystało z naszej oferty od momentu powstania Ośrodka.

 

Człowiek uczy się przez całe życie. Trudniej o bardziej trafne zdanie, szczególnie w zawodzie nauczyciela. W żadnej działalności pedagogicznej nie można pozwolić sobie na to, by stanąć w miejscu. Wiemy, że rozwój osobisty i samodoskonalenie to stały element Twojej kariery w dziedzinie oświaty.

Jesteśmy właśnie po to, by stworzyć Ci idealne warunki do zdobywania wiedzy i kolejnych uprawnień, wspierać Twoje działania i upowszechniać sukcesy. Nasz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie stworzył ofertę edukacyjną na najwyższym poziomie rzetelności i spełniającą ministerialne standardy, w której znajdują się:

Propozycja uwzględniająca pożądane w środowisku szkolenia dla nauczycieli obejmuje wachlarz zagadnień dedykowanych wszystkim przedstawicielom sektora oświaty, w szczególności nauczycielom, wychowawcom i kadrze kierowniczej. Naszym priorytetem jest spełnianie potrzeb edukacyjnych każdej z tych grup. Co więcej, jesteśmy otwarci i nie ograniczają nas żadne tematy. Jesteśmy gotowi, by sprawnie zaprojektować i zorganizować każdy kurs, warsztaty czy konferencje, w zależności od preferencji uczestników.

Przyjazne i partnerskie podejście do słuchaczy sprawiło, że od początku istnienia Ośrodka, swoje kwalifikacje podniosło u nas już 1200 nauczycieli. Wszyscy skorzystali z ogromnego doświadczenia, jakie zdobywamy od 1998 roku. Wówczas ODN w Olsztynie rozpoczął swoją działalność jako jedna z pierwszych placówek tego typu w województwie warmińsko-mazurskim.

Do naszej grupy edukacyjnej należy Medyczna, Policealna Szkoła PROMEDICA, która kształci na kierunkach: Technik farmacji Olsztyn (absolwenci tej Szkoły uzyskują jedne z najlepszych wyników egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe) i Technik weterynarii Olsztyn (perspektywiczny zawód dla tych, którzy kochają zwierzęta i chcą się nimi zajmować zawodowo).

Dlaczego warto
nam zaufać?

Więcej

tl_files/basic/temp/ww-second.png

Istniejemy od 1998 roku. Do tej pory z oferty Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie skorzystało ponad 1200 osób.

1

tl_files/basic/temp/ww-third.png

Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby zarówno uczestników kursów jak i w potrzeby całych rad pedagogicznych.

2

tl_files/basic/temp/ww-fourth.png

Nasza kadra to idealna mieszanka doświadczenia, pasji, nowoczesności i najwyższych kompetencji.

3