Szkolenia Rad Pedagogicznych

Czy wiesz, że?

Jesteśmy elastyczni- szkolenia Rad Pedagogicznych zawsze projektujemy indywidualnie, w zależności od  potrzeb i prowadzimy je w miejscu dogodnym dla zlecającego.

 

Każda szkoła na co dzień mierzy się z innymi problemami i inne kwestie znajdują się w centrum jej zainteresowań. Choć wszystkie placówki oświatowe funkcjonują na tych samych zasadach i mają podobne priorytety, nie ma jednak jednej recepty, która sprawdziłaby się w przypadku każdej z nich.

Siłą napędową szkół są Rady Pedagogiczne. Mimo że w ich skład wchodzą wykwalifikowani nauczyciele, często konieczne jest ich wsparcie z zewnątrz. Jest ono dobrze widziane tym bardziej, że nowoczesne placówki to te określane jako „uczące się”, stale stawiające sobie nowe wyzwania, wyznaczające cele i uzupełniające wiedzę w wymaganych obszarach. Dokształcanie nauczycieli to więc dzisiaj niezbędne narzędzie do budowania mocnej kadry i jednocześnie wysokiej pozycji szkoły.

Szkolenia rad pedagogicznych szyte na miarę

Nasz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i oferuje szkolenia rad pedagogicznych, które każdej placówce pomogą sprawniej funkcjonować i rozwijać się w dobrym kierunku.

Naszym atutem jest to, że nie proponujemy szablonowych rozwiązań i nie narzucamy schematycznego programu zajęć. Jesteśmy elastyczni i odpowiadamy na bieżące potrzeby  placówki. Jesteśmy po to, by eliminować konkretne problemy wtedy, kiedy faktycznie się pojawią. To szkoła decyduje, jaki charakter mają zajęcia, ile trwa szkolenie i gdzie się ono odbywa. Szkoła sygnalizuje swoje słabe punkty, a nasi trenerzy, wykorzystując wszystkie możliwe zasoby ośrodka, znajdują zawsze skuteczne rozwiązania.

Kursy dla nauczycieli dają przewagę

Czy Twoja placówka może pozwolić sobie zatem na bierność, kiedy inne szkoły właśnie rozpoczęły proces szkoleniowy swoich nauczycieli? Pamiętaj, że za błędy płaci się podwójnie. Kursy i szkolenia dedykowane radom pedagogicznym to, poza merytoryczną wartością dodaną, także sposób na budowanie przewagi konkurencyjnej. Spraw, by Twoja szkoła funkcjonowała jak jeden sprawny organizm. Przekonaj się, że zorganizowane i wyposażone w niezbędne umiejętności radzenia sobie w kryzysowych sytuacjach grono pedagogiczne to tajemnica sukcesu każdej placówki.

Jeżeli chcesz sprawdzić co możemy zrobić dla Twojej Rady Pedagogicznej, wypełnij poniższe zapytanie dzięki, któremu będziemy mogli przygotować ofertę dedykowaną Twoim potrzebom

Dlaczego warto
nam zaufać?

Więcej

tl_files/basic/temp/ww-second.png

Istniejemy od 1998 roku. Do tej pory z oferty Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie skorzystało ponad 1200 osób.

1

tl_files/basic/temp/ww-third.png

Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby zarówno uczestników kursów jak i w potrzeby całych rad pedagogicznych.

2

tl_files/basic/temp/ww-fourth.png

Nasza kadra to idealna mieszanka doświadczenia, pasji, nowoczesności i najwyższych kompetencji.

3